Zapraszamy na spektakl pt. „Na końcu świata – przygody Misia i Kacpra Pirata”.
W najbliższy wtorek (29 lipca) o godz. 13:30 zapraszamy dzieci wraz z opiekunami do Zarabie Gdów – Strefa Rekreacji (scena plenerowa) na spektakl pt. „Na końcu świata – przygody Misia i Kacpra Pirata” w wykonaniu Teatru MASKA.
Będzie to przedstawienie opowiadające o przyjaźni, którego główny bohater mały pirat o imieniu Kacper pływa swoim statkiem wraz z rodzicami i ukochanym pluszowym misiem. Pewnego dnia na morzu zrywa się wielki sztorm. Mały pirat wraz ze swoją zabawką lądują na bezludnej wyspie. Na domiar złego chłopiec źle się czuje. Kiedy Kacper zaczyna chorować okazuje się, że miś nie jest zwykłą przytulanką. Ku zdziwieniu chłopca pluszak ożywa i postanawia udać się w głąb wyspy, aby znaleźć pomoc dla najlepszego przyjaciela.
Jeżeli chcecie się dowiedzieć, jak potoczyły się dalsze losy rozbitków to serdecznie zapraszamy dzieci wraz z opiekunami w najbliższy wtorek (29 lipca) o godz. 13:30 do Zarabie Gdów – Strefa Rekreacji (scena plenerowa).
P. S. Weźcie ze sobą dobre humory i coś do siedzenia. Mile widziane koce, leżaki, maty i inne siedziska. Do zobaczenia.

